ANKARA BOKS Logo

Özel Boks Dersleri

Birebir Boks Dersleri

İster kendinizi savunmak, ister sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak amacıyla bir spor yapmak istiyorsanız, boks sizin için en doğru tercihlerden biri olacaktır. Grup boks derslerine katılmak için zamanınız olmayabilir veya endişeleriniz olabilir. Bu yüzden özel boks dersleri size en uygun seçenek olacaktır.

Özel boks dersi almanız sizin için birçok fayda sağlayacaktır. Birebir boks dersleri ile kısa sürede daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Antremanlarınıza gelmediğiniz zaman başka bir gün telafi edebilirsiniz. Genç, yaşlı, çocuk, erkek veya kadın olmanız farketmeksizin herkes boks yapabilir.

Siz de özel boks dersi almak istiyorsanız 0534 322 90 41 telefon numarasından hemen bilgi alabilirsiniz.

Ankara Özel Boks Dersleri | Ankara Boks

Her gün teknoloji ile insanların koltuklarına mahkum olduğu bir yaşamda, bütün vücudunuzu çalıştırarak günlük streslerinizden arınmak ve kendinizi zinde hissetmek için en tehlikesiz ve güvenli sporlar arasında yer alan boks sporunu yapabilirsiniz.

Birebir boks derslerini Milli Antrenör hocamız Genco Uğur vermektedir. Antrenörümüz hakkında detaylı bilgi almak için hakkımızda sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Lütfen alanları kontrol edin!
İletişim Talebiniz İletildi!